Заміна ущільнювача на дерев'яних вікнах

Вартість послуги:

Заміна ущільнювача

Від 45-60 грн/м.п. з матеріалом

Вартість залежить від типу ущільнювача,кольору.

Заміна ущільнювача (основного і додаткового контура). При заміні знижка на регулювання.


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

       Ущільнювач є пружний профіль з еластичного матеріалу складного перерізу, основним призначенням якого є герметичний притиск дерев'яної стулки до рами. На сучасних дерев'яних євровікнах застосовується декілька видів і типорозмірів ущільнювача. Також є різні виробники, продукція яких відрізняється за якістю. Якісний ущільнювач служитиме бар'єром для зовнішніх погодних чинників і їх впливу на клімат в приміщенні.

    Зараз, при високих тарифах на газ і опалювання, дуже важливо, щоб тепло не покидало приміщення, оскільки це "битиме" по кишені. А якщо у Вас приватний будинок в якому 15-20 вікон і з усіх дме холодом? Витрати в зимовий період на опалювання в сотні разів перевищать вартість заміни ущільнювача.

На зношення ущільнювача впливає багато факторів:

   В першу чергу якість самого ущільнювача, дешевий неякісний ущільнювач прослужить недовго, півроку і він дасть усадку, а на морозі втрачатиме еластичність, що призведе до проникнення холодного повітря всередину приміщення.    ТТакож має роль на скільки часто ви користуєтеся стулкою протягом року. У приміщеннях, оснащених кондиціонерами і де вікна не відкриваються, ущільнювач дає усадку швидше, ніж в приміщеннях де вікна відкривають хоча б на провітрювання. Сучасний ущільнювач істотно відрізняється від ущільнювача, який використали виробники 10-15 років тому. Старий ущільнювач був якісніший і міг прослужити і до 10 років. Сучасний же виробляють більш екологічний в переробці і виробництві, такі матеріали служать в 2 рази менше.

    При заміні гуми ущільнювача обов'язково робити регулювання стулок, тому що неправильно прилегла стулка швидко виведе з ладу новий ущільнювач. Також потрібно розуміти, що на дерев'яних вікнах заміна ущільнювача здійснюється з його кутовим прирізанням, а в деяких випадках склеюванням і без належного досвіду неправильно прирізаний і встановлений ущільнювач продуватиметься через кути, а то і зовсім буде безповоротньо зіпсований.

    Наші фахівці допоможуть вибрати вам правильний вид и тип ущільнювача, а також здійснять його установку з подальшим регулюванням стулок. 


Наші роботи
Обратный звонок