Заміна склопакетів

Вартість заміни склопакета складає:

Заміна склопакетів

від 700 грн/шт дерев'яні вікна
від 200 грн/шт пластикові вікна

Без врахування вартості склопакета. Для точного прорахунку і заміру потрібен виїзд на об'єкт.

Заміна разбитих і тих, які лопнули склопакетів, запітнілих всередині. Заміна тонких склопакетів на більш товстіші з виготовленням і фарбуванням нових штапиків.


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮБуває, що в дерев'яному вікні потрібна заміна склопакета.

  • Склопакет розбили
  • Тріснуло одне із стекол через деформацію дерев'яної стулки
  • Склопакет почав пітніти всередині
  • Просто потрібно замінити склопакет на більш товстіший для зменшення тепловтрат.
  • Більшість забудовників для здешевлення віконної конструкції використовують однокамерні склопакети, які мають слабку шумоізоляцію і не зберігають в належній мірі тепло.   

    В такому випадку для вирішення цих проблем потрібно виконати заміну старих однокамерних склопакетів на більш товстіші. Ця операція дозволить збільшити тепло-ефективність и шумоізоляційні властивості. Так само в сучасних склопакетах використовують скло зі спеціальним напиленням і заповненням газом, а також броньовані плівки. Наші спеціалісти допоможуть вам визначитись з вибором комплектації склопакета, грунтуючись на багатолітньому досвіді і виходячи із поставленних вами задач.

    Вартість склопакета і його заміни прораховуються індивідуально, виходячи із комплектації склопакета, його розміру, доступ до склопакета (із будівельних лісів чи сходів, чи...), вартості доставки.

    Заміна склопакета в дерев'яному євровікні набагато складніша технічно, ніж заміна склопакета в пластиковому вікні і без практичного досвіду вашому вікну буде нанесена тільки шкода у вигляді вм'ятин, подряпин, поламаних дерев'яних штапиків и так далі

Здійснення якісних робіт по заміні склопакета в дерев'янному євровікні можливо тільки при використанні професійного інструмента і спеціальних матеріалів для скління дерев'яних євровікон.

    Тому, наполегливо рекомендуємо не виконувати заміну склопакетів у дерев'яних вікнах самостійно, а також довіряти цю роботу майстрам с недостатнім досвідом роботи. При роботі з дерев'яними євровікнами важлива вузька спеціалізація. Завдяки нашому досвіду роботи з дерев'яними вікнами, який складає більш ніж 12 років, ми можемо гарантувати правильну установку склопакета. Ми несемо відповідальність за замір склопакета і за його цілісність в процесі транспортування і монтажу.


Наші роботи
Обратный звонок