Основні проблеми дерев'яних вікон і методи вирішення цих проблем

  Дерево - один із самих старовинних матеріалів, вживаних у будівництві і побуті. З дерева робили будинки, зброю, предмети побуту і багато що інше. Вироби з дерева і по сьогоднішній день мають особливу властивість дарувати затишок і тепло.

  Тому і в 2022 році вироби з натурального дерева високо цінуються, а дерев'яні вікна, двері, дерев'яні меблі, будинки з дерева зайняли нішу преміум сегменту. На жаль, дерево - матеріал не довговічний і вимагає захисту від умов довколишнього середовища. Але технології давно вже зробили багато кроків вперед і можливості захисту деревини значно зросли. І на сьогодні сучасні технології дозволяють захистити вироби з дерева максимально ефективно.

  Наша основна спеціалізація - це ремонт і реставрація дерев'яних вікон, тому далі буде розмова саме про них. Дерев'яні вікна - дорогий предмет, який не хочеться міняти раз в п'ять років. Ми маємо величезний досвід у сфері ремонту дерев'яних вікон і допоможемо вирішити будь-які проблеми, пов'язані з вікнами.

  Основна проблема дерев'яних євровікон - це недовговічність лакофарбного покриття, як правило тільки з вуличного боку. Там, де лак піддається дії природного середовища. А це опади, високі і низькі температури. Усередині ж приміщення лакофарбне покриття майже вічне. З вулиці термін служби покриття, як показує практика, варіюється від 5 до 12 років. Термін служби залежить безпосередньо від безлічі чинників : кількість опадів, правильний монтаж, особливості архітектури будівлі, чи сонячна сторона і так далі.

  Коротко про фарбу і технологію. При фарбуванні дерев'яних вікон використовуються вузькоспеціалізовані лаки на водній основі, призначені для вуличних робіт. Основна їх особливість - це еластичність покриття, тобто фарба розтягується і звужується разом із матеріалом.

  Тепер про основну проблему. Коли покриття на дерев'яному вікні з вуличного боку втрачає свою еластичність - з'являються мікротріщини, через які проникає волога. Далі відбувається безповоротне руйнування деревини, з'являються тріщини, гниль. Втрачає еластичність покриття винятково від УФ випромінювання сонця, простіше кажучи лак пересихає і вигорає. На напівпрозорих лаках під натуральний колір деревини, це відбувається швидше, на вкривних - довше.

  І чим швидше ви побачите проблему, тим простіше і дешевше буде відновити лакофарбне покриття і уникнути дорогої заміни виробів. Велика кількість тріщин і ушкоджень деревини знижує термін служби після проведення ремонтних робіт. Ремонт вікон здійснюється тільки матеріалами, з якими працюють виробники вікон і фактично не відрізняється за якістю від фарбування вікон в цеху. Після проведення реставрації лакофарбного покриття термін служби дерев'яних вікон подовжується в два рази, тобто прослужить ще мінімум 6-10 років без критичних змін, залежно від умов експлуатації (сонячна сторона і так далі).

  Чим швидше ви звернетеся до нас, тим дешевше і якісніше ми зможемо здійснити ремонт ваших дерев'яних вікон. І отримаєте якісніший результат. Не у наших правилах обдурювати клієнтів і у навіть у тому разі, коли простіше поміняти вікна, а не ремонтувати, оскільки результат буде незадовільний, ми повідомляємо про це замовника.

Обратный звонок