Реставрація зрубів і блокхаусів

Вартість послуги:

Реставрація зрубів і блокхаусів

Від 700 грн/м.кв.

Без вартості лакофарбних матеріалів

Повне відновлення лакофарбного покриття із зовнішнього боку до нового стану (шліфовка, грунтовка, фарбування пульверизатором в 2 шари, герметизацію торців і так далі). При фарбуванні використовуємо тільки перевірені лаки на водній основі.


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

        На жаль, більшість власників дерев'яних будинків при спорудженні будинку економлять на фарбуванні або ж слухають виробника будинку, який опцією виконує фарбування будинку. Як правило 90 відсотків виробників не морочаться з якісними матеріалами і технологією нанесення лакофарбних і просочувальних матеріалів. Результатом цього є те, що дерево на будинку починає псуватися через 1-1,5 року, темніти. Лак злазить і знебарвлюється, з'являються плями. З часом дерево під впливом природних чинників: дощ, вітер, сонце; живих організмів: мохи, лишаї, грибки і комахи - поступово псується.

        Питання в тому, що треба спочатку правильно захистити дерево від дії зовнішніх чинників на 6-8 років або ж кожних 1,5-2 роки отримувати від незрозумілого "дядька", який нічого не знає про сучасні системи захисту, неякісне поверхневе підфарбовування і витрачати значно більше грошей. Ми працюємо тільки з професійними матеріалами на водній основі, що максимально екологічні і не мають шкідливих випарів від плівки лаку при нагріванні дерева на сонці. Також не треба використовувати кислотні антипірени(вогнезахист), які шкідливі для організму, тому що водні продукти самі по собі є антипіреном, вони не займаються і блокують займання деревини під собою.

Реставрація покриття зрубу процес трудомісткий і не швидкий. Умовно його можна розбити на етапи:

  1. Спочатку йде шліфовка зрубу. Процес досить трудомісткий, але дуже важливий і відповідальний для майбутнього результату. Старим шаром може бути: стара фарба, зруйнований шар деревини без покриття і так далі. Яка буде підготовлена поверхня під фарбування, така і буде якість фарбування.
  2. Наступний етап - перевірка ущільнення швів. Це конопатка або герметик. Якщо все добре зі швами, означає продовжуємо далі, а якщо ні - робимо як потрібно за технологією.
  3. Далі переходимо до просочення і фарбування. Тут декілька етапів, спочатку просочення-фунгіцид, потім колерований грунт або кольорова фарба, залежно від вибраного кольору. Усі матеріали на водній основі, наносяться з фарбопульта розпиленням. Нанесення фарби або лаку відбувається за 2-3 шари з міжшаровою шліфовкою, за рахунок чого поверхня виходить максимально гладкою. Також необхідно виконати захист торців зрубу спеціальним герметиком щоб виключити вбирання вологи з торця.

На виході ми отримуємо міцне еластичне покриття, яке дозволяє дереву дихати і яке не тріскається від перепадів температури, коли деревина звужується або розширюється. Термін служби такого покриття від 5 років, залежно від чинників вологості, сонця і так далі.Звертайтеся до нас. Ми знаємо про сучасні технології захисту деревини все!


Наші роботи
Обратный звонок