Реставрація дерев'яних євровікон і дверей

Косметичний ремонт вікна

Від 700 грн. м.кв.

Оновлення шару лаку після проведення будівельних робіт (матові затерті плями, грунти, штукатурки, фарби, видалення клею від малярної стрічки і скотча...


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Повне відновлення лакофарбного покриття

Від 1700 грн. м.кв.

Повне відновлення лакофарбного покриття вікна із зовнішнього боку до заводського стану (шліфовка, грунтовка, термошви, фарбування пульверизатором в 2 шари, заміна силіконового герметика). Роботи проводяться без демонтажу виробів. Для фарбування використовуються тільки професійні лаки на водній основі і інші матеріали, які використовують виробники євровікон.


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Точкова реставрація

Від 400 грн. точка

Усунення вм'ятин, сколів, врізання сигментов замість пошкоджених ділянок. Ремонт євровікон після грабіжки.


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Дерев'яні вікна можуть з часом втратити колишнью привабливість і функціональність. Доцільніше обійтися без дорогої заміни на нові, а якщо у Вас ще і нестандартні розміри, і форми, то таке задоволення обійдеться в копієчку. Адже при заміні віконної конструкції доведеться ще робити нові відкоси усередині і зовні приміщення, а також міняти підвіконня. Загалом, заміна вікна без будівельного ремонту в приміщенні неможлива. А щоб запобігти заміні або ремонту вікон, за ними потрібний регулярний догляд.

    Багато людей навіть не знають про те, що якісне дерев'яне євровікно більш ремонтабельне, ніж пластикове і при своєчасному обслуговуванні може прослужити більше 50 років.

    Наші фахівці якісно відреставрують проблемні вікна, що у результаті вийде у багато разів дешевше, ніж заміна вікон на нові. Тому доцільніше скористатися послугою з відновлення і уникнути брудних робіт в приміщенні, а також пов'язаних з ними незручностями.

    Під реставрацію потрапляють тільки дерев'яні вікна, або як їх ще називають "євровікна" із склопакетом. Вікна ж радянського зразка реставрувати недоцільно із-за високої вартості реставраційних матеріалів і поганої якості самого вікна.  Технологія реставрації, вживана фахівцями WW, мало чим відрізняється від технології заводського фарбування, застосовуються такі ж матеріали і устаткування, а лак наноситься з пульверизатора з дотриманням товщини шару.Матеріали, з якими ми працюємо, перевірені нами на багаторічній практиці - тільки для професійного використання, вони не продаються у вільному доступі у будівельних магазинах.

    Тому вікно після перефарбовування практично нічим не відрізняється від нового і отримує друге життя. А при особливо складних, так би мовити задавнених випадках, Замовник завжди повідомляється про ризики, які можуть позначитися на терміні служби відреставрованого вікна. Плюс до всього Ми завжди пропонуємо клієнтам ті варіанти ремонту (варіанти кольорів, захисні покриття), які прослужать максимально довго.

    Величезним плюсом для Замовника є те, що усі роботи проводяться на місці, без демонтажу конструкцій, без пилу і подальшого ремонту в приміщенні. Робота планується так, щоб Замовник мав мінімум незручностей від проведення ремонтних робіт.

 

    Якщо з Вашими дерев'яними вікнами виникли проблеми, потрібний якісний ремонт дерев'яних вікон (євровікон) або сервісне обслуговування, а може бути просто потрібна консультація - звертайтеся до нас, ми працюємо по усій Україні.


Реставрація і ремонт вікон - ціни

Віконні конструкції - це складний сучасний механізм, тому ремонт дерев'яних вікон краще довірити професіоналам. Не маючи практичного досвіду і знань про технологію виготовлення дерев'яних євровікон, неможливо якісно провести реставрацію вікна. Так званий "дядько" з банкою лаку з супермаркету і пензлем в руці - це викинуті на вітер гроші і завдана шкода вашому виробу. Такої реставрації вистачить максимум на півроку і це неодноразово підтверджували наші клієнти.

 

Ми ж маємо "за спиною" вже більше 14 років успішного досвіду реставрації дерев'яних вікон і інших виробів з натурального дерева, прекрасно розбираємося в усіх тонкощах євровікон, знаємо все про сучасні технології захисту деревини і точно знаємо, що робити в тій або іншій ситуації. 

 


Наші роботи
Обратный звонок